Prodám chatu

1.700.000 Kč

Plzeň

Odpovědět na inzerát

Sdílet inzerát
Prodám chatu
Prodám chatu - foto 1 Prodám chatu - foto 2 Prodám chatu - foto 3 Prodám chatu - foto 4 Prodám chatu - foto 5
 

Nabízíme k prodeji chatu na vlastním pozemku. Objekt i zahrada jsou ve velmi dobrém udržovaném stavu. Chata se nachází na konci chatové oblasti, sousedí pouze s jednou chatou. Za hranicí pozemku se ze tří stran nachází les a rybník, nehrozí tedy další výstavba a zároveň je tak zaručen klid a soukromí. Chatu je možné využívat k nerušené rekreaci po celý rok, ideální i pro rodinu s dětmi. Nádherná zahrada se zatravněnou a okrasnou částí, části určené k pěstování zeleniny, dřevěná kůlna a místo s ohništěm. Chata je v dojezdové vzdálenosti od Plzně 25 km, automobilem se dá dojet po nezpevněné komunikaci přímo k chatě. Nemovitost obklopují převážně smrkové lesy. Překrásný výhled na rybník ze zastřešené terasy, krásná udržovaná zahrada a okolí chaty, možnosti hezkých výletů do okolí.
Plně vybavená podezděná dřevěná chata - obývací pokoj s krbem a jídelním koutem, kuchyňka, předsíň, ložnice, koupelna, zastřešená terasa s 10 m2. Pod chatou ve zděné části sklípek, wc a druhá terasa, na zahradě dřevěná kůlna. Vytápění krbem na dřevo. Chata je napojena na rozvod elektrické energie, TV s možností zavést WiFi, kuchyňka nyní s vařením a pečením na sporáku na propan-butan, vana a 2 chemické wc v koupelně chaty a pod chatou ve zděné části. Chata není napojena na vodovod a kanalizaci, voda je přivedena před chatu z místní nedaleké studánky, možnost vlastního vrtu.
Celková výměra vlastního pozemku 167 m2, zastavěná částí chaty o výměře 57 m2 a dlouhodobě pronajatá část od obce Úněšov o výměře 150 m2 za poplatek 280,- Kč/rok. Základní občanská vybavenost v obci Úněšov vzdálené cca 1,5km.


Telefon Telefon: 737 893 026
Vloženo
© Inzerce.net - Chalupy na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS