Celoroční mobilní domy
Mobilní domy - 2. strana

Inzerce nejen celoročních mobilních domů v bazaru mobilních domů. Přehled inzerce mobilních domů


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Mobilní domy - bazar


19. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Mobilní dům Müller 2,5 x7,5 m

Pěkný a zachovalý zařízený mobilní dům 2,5 x 7x5 metru, hlavní místnost s kychyňským koutem, dřezem, lednice plynový vařič, plynový krb, oddělená ložnice s dvoulůžkem, záchod (suché WC, možné připojit bežné splachovací WC), připojení na elektriku vodu a odpad ..

60.000,-
Domažlice
1. 5.
čtvrtek
MOBILHEIM - celoročně obyvatelný MOBILHEIM - celoročně obyvatelný

PRODÁM celoročně obyvatelný mobilní dům ve výborném stavu - mobilheim ARIZONA o rozměrech 11,5x3,2m. Plně vybaven, včetně příslušenství - rozvody teplé i studené vody, elektřiny, odpadu, plynového bojleru. Topení na elektřinu nebo lze užívat krbová kamna na dřevo-vývod ..

Cena dohodou
Brno
9. 3.
neděle
Mobilní dům 37m2 Mobilní dům 37m2

Prodám mobilní dům COSALT DEVON Členění: 3 + 1 Přespání: 4 osoby Rozměry: 3,7 x 10 m / 37 m2 Hezké členění interiéru s velkou ložnicí. Samostatné WC s umyvadlem. Oblíbené dvojité druhé vstupní dveře. Vybavení: kuchyňská linka včetně sporáku a dřezu, jídelní ..

Cena dohodou
Havířov
6. 3.
čtvrtek
PRODÁM MARINGOTKU PRODÁM MARINGOTKU

Prodám dvouosou,8m dlouhou,část.zaříz. maringotku v chatové oblasti Hostěnice pod Jezem u Brozan /osada Nouzov/.Maringotka je na pronaj.pozemku /zahrada-4a/,elektř.+užitk.voda k dispozici.Zahrada je oplocená s ovocnými stromy a keři,možnost pěstování zeleniny.V blízkosti možnost ..

30.000,-
Litoměřice
4.12.
středa
Foto není k dispozici Prodej stánku

Nabizim kiosek bez RK, bez provize. Rozměry stánku jsou 2,5 x 3m. Jsou zavedené rozvody elektřiny,přímotop v ceně. Stánek je vybavený policemi a je nově vymalovaný. Není pevně spojen se zemí, je tedy možné také odvoz. Nizké měsíční náklady. Bližší informace na tel. ..

60.000,-
Brno

Stránka: 1 2

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Celoroční mobilní domy

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Celoroční mobilní domy.
Pro změnu inzertní rubriky z Celoroční mobilní domy na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Mobilní domy - bazar
Nápověda - Podmínky - RSS