Kanceláře - nabídka
Kanceláře - Nabídky

Nabídka koupě kancelářských prostor, kanceláře na prodej, prodám kancelář


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice Kanceláře - na prodej

23. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici Kanceláře na Stodolní ul. v Ostravě

Nabízíme k pronájmu nezařízené kancelářské prostory o rozloze 88 m2 na Stodolní ul. v Ostravě. Nájem 8.800,- Kč/měsíc bez DPH, zálohy na služby 3.600,- Kč/měsíc bez DPH. Pronájem přímo majitelem, BEZ PROVIZE.

8.800,-
Ostrava
23. 3.
čtvrtek
Kancelář na Stodolní ul. v Ostravě Kancelář na Stodolní ul. v Ostravě

Nabízíme k pronájmu nezařízenou kancelář o rozloze 18 m2 na Stodolní ul. v Ostravě. Nájem 2.000,- Kč/měsíc bez DPH, zálohy na služby 900,- Kč/měsíc bez DPH. Pronájem přímo majitelem, BEZ PROVIZE.

2.900,-
Ostrava
27. 2.
pondělí
Pronájem kanceláří u Zvonařky (CP 18 m2 + zázemí), Pronájem kanceláří u Zvonařky (CP 18 m2 + zázemí),

Pronájem kanceláří u Zvonařky (CP 18 m2 + zázemí), budova po GO, parkování, zázemí. Se souhlasem vlastníka objektu nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v atraktivní lokalitě Brno-Střed. Budova je situována v širším centru Brna, jižně od centra, ve slepé ulici, ..

Cena v textu
Brno
14. 1.
sobota
Foto není k dispozici Pronájem plochy

Nabízím k pronájmu vybavenou kancelář 17m2 + wifi + kuchyňka + wc. Přízemí s vlastním parkováním. Velmi frekventované místo u hl. cesty 1/11 ve Vendryni. Možnost využití jako sídlo firmy, pojišť. služby, e- shop nebo kadeřnictví.

4.500,-
Třinec
19.10.
středa
Foto není k dispozici Kancelářské prostory v Praze 8

Přenechám kancelářské prostory v Praze 8 na "Sídlišti Ďáblice" o celkové ploše 57 m, sestávající z 2 kanceláří (2x 20 m), předsíně s vestavěnými skříněmi, kuchyňkou, 2x WC a sprchovým koutem a dle dohody i s kancelářským nábytkem a kopírkou. Kanceláře ..

15.000,-
Praha
18. 9.
neděle
Pronájem kanceláří na rušném místě v Kadani Pronájem kanceláří na rušném místě v Kadani

Nabízíme k pronájmu dvě menší kanceláře o výmeře 14 m2 každá, k dispozici je také kuchyňka a WC.Kanceláře jsou vybaveny přípojkami na internet a telefon .Podlahová krytina koberce . Měsíční náklady činí 3500,-Kč nájemné za měsíc , plus 1000,- Kč zálohy na služby ..

3.500,-
Kadaň
15. 6.
středa
Foto není k dispozici Prodám nebytový prostor v centru Olomouce

Prodám prostory o rozloze cca. 50 m2 v centru Olomouce. Ihned k využívání. Prostory jsou pěkné, čisté s plastovými, okny a sklepem. K dispozici je i kuch. kout a soc. zázemí se sprchou. Prostory jsou umístěné v suterénu. Prohlídka možná kdykoliv.

Cena dohodou
Olomouc
3. 5.
úterý
Pronájem kanceláře v Přerově Pronájem kanceláře v Přerově

Pronájem kanceláře (25m2) v 1. NP na Lipnické ulici v Přerově. Cena pronájmu 4 750,- /měs.vč. služeb. Vhodné pro administr. účely.

4.750,-
Přerov
21.12.
pondělí
Zrekonstruované kanceláře Frýdlant nad Ostravicí Zrekonstruované kanceláře Frýdlant nad Ostravicí

Bez provize! Pronájem nově zrekonstruovaných kanceláří Frýdlant nad Ostravicí. Kanceláře o výměře 77,22 m2 a 94,5 m2 (možno i zvlášť) v domě po rekonstrukci. 1NP (z 2 + přízemí), kanceláře s kuchyňkou. Cena 100 Kč/m2 (vyjednaná sleva, majitelka níže nepůjde). Nově ..

100,-
Frýdlant nad Ostravicí
3.11.
úterý
Pronájem kanceláře Lidická, Pronájem kanceláře Lidická,

Pronájem kanceláře na ulici Lidická, celková plocha 16 m2, v 1. patře domu ve dvorním traktu, orientace Východ - do vnitrobloku. Sociální zařízení (WC s umývárnou a kuchyňkou) na chodbě, společné. Topení dálkové. Vratná kauce - 1x měsíční platba. Provize RK - 1x ..

Cena v textu
Brno
24. 6.
středa
Pronájem kanceláře Chomutov Pronájem kanceláře Chomutov

Pronajmeme kancelář v 1. patře komerční budovy v centru města. Jedná se o prostor kanceláře s plochou 30 m2. Po dohodě je možno odkoupit zařízení kanceláře viz. fota. K dispozici je na patře kuchyňka, vybavená kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, dále ..

4.815,-
Chomutov
17. 6.
středa
Pronájem kanceláře v centru Chomutova Pronájem kanceláře v centru Chomutova

Pronajmeme kancelář v 1. patře komerční budovy v centru města. Jedná se o prostor kanceláře s plochou 30 m2. Po dohodě je možno odkoupit zařízení kanceláře viz. fota. K dispozici je na patře kuchyňka, vybavená kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, dále ..

3.000,-
Chomutov
4. 6.
čtvrtek
Pronájem kanceláře v centru Chomutova Pronájem kanceláře v centru Chomutova

Pronajmeme kancelář v 1. patře komerční budovy v centru města. Jedná se o prostor kanceláře s plochou 30 m2, k dispozici je na patře kuchyňka, vybavená kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, dále sociální zařízení, WC. Parkování v blízkosti budovy.

3.000,-
Chomutov
12. 3.
čtvrtek
Levná kancelář v centru Chomutov Levná kancelář v centru Chomutov

Levně pronajmu kompletně vybavenou kancelář /vč. laser. kopírky, kuchyňky, soc. zařízení/ v nově zrekonstruované budově v centru Chomutova. Cena i se zálohami na služby. Možnost parkování zdarma.

2.500,-
Chomutov
19. 2.
čtvrtek
Pronájem kanceláře v Ostravě Pronájem kanceláře v Ostravě

Pronajmu 2 kanceláří - 70m2 na ul. Frýdecká v Ostravě - Kunčicích. Kuchyňký kout + WC. Vysoká průjezdnost vozidel, 5 minut od centra Ostravy.Autobus stojí přímo u firmy. Dostatek míst k parkování. Možno pronajmout také sklad a reklamní plochu. Cena dohodou po ..

Cena dohodou
Ostrava

Stránka: 1 2

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Právě jste v kategorii - Kanceláře - Nabídky

Region inzerce :
Praha - Brno - Ostrava - Plzeň - Liberec - Olomouc - Ústí nad Labem - Hradec Králové - České Budějovice - Pardubice


© Inzerce.net - internetová inzerce, Kanceláře - nabídka
Nápověda - Podmínky - RSS