Pronájem kanceláře
Kanceláře k pronájmu - 5. strana

Kanceláře k pronájmu, pronajměte si kancelář.


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Pronájem kanceláře


5. 6.
pátek
P-9, pronájem kancelářských prostor P-9, pronájem kancelářských prostor

Nabízím pronájem 443m2 v kancelářském objektu na Praze 9, v blízkosti metra Palmovka, Českomoravská, vhodné jako kanceláře, učebny. Samostatná budova na oploceném pozemku. Parkovaní pro 12 vozidel v ceně pronájmu. Uzamykatelné 1. patro o výměře 289m2. Z toho 8 kanceláří o ..

160,-
Praha
4. 6.
čtvrtek
Pronájem kanceláří 300m2, Pronájem kanceláří 300m2,

Nabízíme k pronájmu v centru Pardubic - 7 kanceláří po 30m2, jedenkrát open space office 150m2. Vše nově zrekonstruováno. K dispozici vlastní parkovací plochy. Každá kancelář má vlastní měření el. a tepelné energie a rozvod teplé a studené vody.

Cena dohodou
Pardubice
2. 6.
úterý
Pronájem kanceláří v Opavě Pronájem kanceláří v Opavě

Pronajměte si kanceláře u nás! Nabízíme Vám k pronájmu až 180m2 velmi reprezentativních kancelářských prostor v 1. patře v max. ceně 100 Kč/m2 bez DPH měsíčně + energie, cena k dohodě. Prostor je střežený, v blízkosti centra města s možností parkování více vozidel v ..

Cena dohodou
Opava
28. 5.
čtvrtek
Foto není k dispozici Sháním pronájem kanceláře Chomutov

Hledám pronájem místa v kanceláři /vybavení mám/ nebo možno použít stávající. Cena pronájmu max. se službami 2.000,- Kč.

Cena v textu
Chomutov
13. 5.
středa
Foto není k dispozici Mariánské lázně hotel a kavárna

Hotel M. lázně Pronajmu hotelovou kavárnu s ubytovací částí (cca. 40 lůžek), (býv. lázeňský dům Panorama), dlouhodobý nájem, jen seriozní zájemci, jde o pronájem jen jedné části objektu, ne celý objekt, možnost využívat pro konání akcí sálu (350 lidí), nebude ..

Cena dohodou
Cheb
11. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Sháním pronájem kanceláře Chomutov

Hledám pronájem místa v kanceláři /vybavení mám/ nebo možno použít stávající. Cena pronájmu max. se službami 2.000,- Kč.

Cena v textu
Chomutov
27. 4.
pondělí
Kancelář +parkování PH Staré Město Kancelář +parkování PH Staré Město

Kancelář 116m2, k pronájmu s parkovacím místem v 1. NP (garáže s vrátnicí a kamerovým systémem, možnost pronájmu dalších parkovacích míst v 1. PP), vchod z ulice, velké výlohy. Nutné menší úpravy na náklady nájemce (odečteno z ceny pronájmu). Cena za pronájem 40. 000 Kč ..

40.000,-
Praha
17. 4.
pátek
Foto není k dispozici Kanceláře v Praze 5 od majitele

Kanceláře P-5 Majitel pronajme v Praze 5 v ul. Za Mototechnou ve své budově kanceláře různých rozloh od 19m2 a více. Cena nájemného je 150 Kč/m2/měs. + DPH. Zálohy na služby jsou 50 Kč/m2/měs. + DPH. Jsou zúčtovatelné jednou ročně a zahrnují dodávku tepla, elektřiny, vody, ..

Cena dohodou
Praha
9. 4.
čtvrtek
P-9, Pronájem kancelářských prostor P-9, Pronájem kancelářských prostor

Nabízím pronájem 443m2 v kancelářském objektu na Praze 9 v blízkosti metra Palmovka, Českomoravská, vhodné jako kanceláře, učebny. Samostatná budova na oploceném pozemku. Parkovaní pro 12 vozidel v ceně pronájmu. Uzamykatelné 1. patro o výměře 289m2. Z toho 8 kanceláří o ..

160,-
Praha
3. 4.
pátek
Foto není k dispozici Hotel - pronájem

Ubytovací agentura hledá k dlouhodobému pronájmu nebo k prodeji hotel/penzion v centru Prahy nebo v blízkosti centra.

Cena dohodou
Praha
20. 3.
pátek
Pronájem penzionu v Jablonci NN Pronájem penzionu v Jablonci NN

Nabízíme Vám pronájem zavedeného rodinného penzion s restaurací o 10 pokojích, který je kompletně vybaven a připraven k převzetí od 1. dubna 2015. Všechny pokoje disponují sociálním zařízením se sprchovým koutem/vanou. Penzion se nachází v blízkosti Jizerských hor cca 50 m ..

30.000,-
Jablonec nad Nisou
11. 3.
středa
Foto není k dispozici Nájem kanceláře na Malé straně

Najmu dlouhodobě kancelář cca 20-60m2 v Praze 1 na Malé straně (poblíž ulice Sněmovní). Nabídky na telefon.

Cena dohodou
Praha
5. 3.
čtvrtek
Levná kancelář v Klášterci Levná kancelář v Klášterci

Levně pronajmu kompletně vybavenou kancelář v Klášterci, finančním nebo pojišťovacím poradcům. Cena i se zálohami na služby. Možnost parkování zdarma.

2.500,-
Chomutov
3. 3.
úterý
Kancelář +parkování PH Staré Město Kancelář +parkování PH Staré Město

Kancelář k pronájmu s parkovacím místemv 1NP (garáže s vrátnicí a kamerovým systémem, možnost pronájmu dalších parkovacích míst v 1PP), vchod z ulice, velké výlohy. Nutné menší úpravy na náklady nájemce (odečteno z ceny pronájmu) . Cena za pronájem 270Kč/m2 + služby. ..

Cena dohodou
Praha
2. 3.
pondělí
HOTEL S  RESTAURACÍ  V KUTNÉ HOŘE HOTEL S RESTAURACÍ V KUTNÉ HOŘE

Pronajmu hotel "U Varhanáře" v Kutné Hoře, s nejkrásnějším výhledem na chrám sv. Barbory, Hrádek, kostel sv. Jakuba, Vlašský dvůr. Celkem 30 lůžek (7 dvojlůžkových pokojů, 3 třílůžkové, 2 rodinná apartmá), restaurace cca 50 míst, 60 míst na terase u vinice, ..

75.000,-
Kutná Hora

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Pronájem kanceláře

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Pronájem kanceláře.
Pro změnu inzertní rubriky z Pronájem kanceláře na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Pronájem kanceláře
Nápověda - Podmínky - RSS