Prostory k pronájmu
Provozovny, obchody

Obchody, provozovny, restaurace, nebytové prostory k pronájmu


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Nebytové prostory k pronájmu


18. 8.
pátek
Pronájem nebytových prostor Pronájem nebytových prostor

Pronájem nebytového prostoru v krásném historickém domě přímo na Palackého náměstí v Rosicích. Ideální pro kancelář či jinou provozovnu. Dispozice - dvě místnosti, kuchyňský kout, sociální zařízení, samostatné WC. Okna situována na náměstí. Vchod dvorem, možnost ..

7.000,-
Rosice
30. 1.
pondělí
Přenechám zavedené květinářství 87m². Přenechám zavedené květinářství 87m².

Přenechám pronájem zavedeného květinářství 87m² (velmi slušný nájem) velice pěkného obchodu Květinářství v Praze 3 ul. Husitská, na velmi frekventovaném místě přímo u zastávek autobusu. Obchod přenechám za výhodné odstupné, jen za vybavení obchodu a část zboží. ..

Cena dohodou
Praha
9. 1.
pondělí
Pronájem prostor Pronájem prostor

Nabízíme k pronájmu prostor v Třinci na ul.Koperníkova, v přízemí, o velikosti 60m2, kolaudovaný jako řeznictví, součástí jsou i dva chladící pulty. V rámci prostor dvě chladící místnosti, šatna s umyvadlem, WC s umývátkem a prostor pro úklidové prostředky. Možnost ..

11.500,-
Třinec
9. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Pronájem prostor

Nabízíme k pronájmu zajímavě řešený prostor v 1.NP na ul.Koperníkova v Třinci, jedná se o 50,5m2, mnohostranně využitelný. Součástí je WC s umyvadlem. V blízkosti je kadeřnictví, zubní ordinace, restaurace. Po dohodě je možné umístit reklamní panel na ochozu komerční ..

8.100,-
Třinec
1.12.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pronájem nebytových prostor

Nabízím k pronájmu nebytové prostory v přízemí RD v Konici okr.Olomouc. Jedná se o dvě místnosti po rekonstrukci cca 40 m2 celkem. Cena pronájmu 4500 kč + energie. V případě zájmu volejte 731 139 335

4.500,-
Konice
7.10.
pátek
Foto není k dispozici Pronájem nebytových prostor v centru Jičína

Pronajmeme nebytové prostory na lukrativním místě v centru Jičína. Vhodné pro obchod, galerii,... Informace na tel.: 736 533 464

Cena dohodou
Jičín
12. 8.
pátek
Přenechám pronájem Květinářství Přenechám pronájem Květinářství

Přenechám pronájem zavedeného (velmi slušný nájem) velice pěkného obchodu Květinářství v Úvalech na velmi frekventovaném místě přímo naproti vlakovému nádraží a u zastávek autobusu. Obchod přenechám za výhodné odstupné, jen za vybavení obchodu a část zboží. Při ..

Cena dohodou
Praha
9. 8.
úterý
Pronájem řeznictví - potraviny Pronájem řeznictví - potraviny

Pronajmu řeznictví - Potraviny - plně vybaveno V Horním Maršově, situováno ve středu Obce cca 70m2 nájemné 8000Kč měsíčně pro více informací volejte 732 927 048

8.000,-
Trutnov
9. 8.
úterý
Foto není k dispozici Prodejní prostor

Jedná se o prodejní prostor cca 25m2 na adrese Jesenická 58, Praha 10, pasáž OBCNERO, doposavad byl určen pro prodej sudového vína cca 18 let, Nájem se stanoví dohodou. Elektřina - vlastní el.hodiny, ustř.topení, vodoměr, možnost plynu obcnero@seznam.cz 605 252 362 Web: ..

Cena dohodou
Praha
8. 5.
neděle
Foto není k dispozici Pronájem restaurace s bytem Štěnovický Borek

Nabízíme pronájem restaurace s bytem 2+KK v obci Štěnovický Borek, který se nachází cca 15 km od Plzně směrem na Č.Budějovice. Součástí restaurace je malý sál, venkovní terasa. U restaurace se nachází dětské hřiště. Restaurace se nachází v turisticky vyhledávané ..

Cena dohodou
Plzeň
28. 2.
neděle
Pronájem nebytových prostor v Duchcově Pronájem nebytových prostor v Duchcově

Nabízím do pronájmu volné nebytové prostory v přízemí zrekonstruovaného RD v Duchcově na lukrativním místě - ulice Teplická, u autobusové zastávky. Jedná se o dvě místnosti 21m2 a 9m2 + samostatné WC. Bezbariérový přístup, reklamní plocha na domě. Naposledy využívané ..

5.500,-
Teplice
20.11.
pátek
Nabízím pronájem obchodních prostor v Dobrušce. Nabízím pronájem obchodních prostor v Dobrušce.

Nabízím pronájem obchodních prostor v Dobrušce, cca 65m2. Volné ihned. Volejte 603842515.

Cena dohodou
Hradec Králové
16.10.
pátek
Pronájem komerčního prostoru - vinoteka Pronájem komerčního prostoru - vinoteka

Pronajmu prostor v obchodním centru na zahradním městě Praha 10, upraven pro prodej vína (není podmínkou) Levně tel.: 605252362 obcnero@seznam.cz

Cena dohodou
Praha
15. 9.
úterý
Foto není k dispozici Pronájem prodejny a vyvařovny

Insolvenční správce pronajme vyvařovnu a prodejnu potravin v Plzni - město na dobu cca 1 roku. Více info: 602 330 941

Cena dohodou
Plzeň
7. 9.
pondělí
Prostor pro manikúru Prostor pro manikúru

Pronajmu prostor pro manikúru v pěkném SALONU v Brně Žabovřeskách (výborná dostupnost, velmi viditelné místo s výlohami do ulice, dobré parkování, velký potenciál nových zákazníků). V salonu se nachází i kadeřnictví, masáže a kosmetika. Nabízím velmi dobré a příjemné ..

4.000,-
Brno

Stránka: 1 2 3 4 5

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Prostory k pronájmu

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prostory k pronájmu.
Pro změnu inzertní rubriky z Prostory k pronájmu na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Nebytové prostory k pronájmu
Nápověda - Podmínky - RSS