Reality

Nabídka realit a prodeje bytů, prodej domů, nabídka pronájmů a nájmů bytů

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 738
28. 6.
út
Pronájem pro dvě pracující osoby - Plzeň Pronájem pro dvě pracující osoby - Plzeň

Nabízím pronájem velké zařízené místnosti dvojici např. řemeslníků nebo studentů, dlouhodoběji, alespoň na měsíc. Západní plzeňská čtvrť, se spoustou zeleně, bez paneláků a smogu, jen 12 min. MHD od centra. Pro lidi, kteří hledají ticho a klid. Volné ihned. Jistinu ..

Cena dohodou
Plzeň
28. 6.
út
Foto není k dispozici Prodej rodinného domu v obci Kouty, okr. Třebíč.

Prodej rodinného domu 6+1 v obci Kouty (okr. Třebíč) s garáží, pergolou, hospodářskou stavbou (udírna, krb, venkovní a vnitřní posezení s potřebným zázemím), jezírkem, studnou, skleníkem a parkovacím stání u domu. Pozemek celkem 864 m2.

Cena dohodou
Třebíč
27. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Prodej dvougeneračního domu v Trutnově

Prodám dvougenerační dům přímo v Trutnově, 2 byty se samostatnými vchody, dobrý technický stav, nízké provozní náklady,garáž,zahrada, klidné velmi pěkné místo, do 5 - 10min. od centra, v případě zájmu volejte večer, 603296276, cena dohodou.

Cena dohodou
Trutnov
26. 6.
neděle
Montované garáže - omítka Montované garáže - omítka

Zde nabízíme alternativu pro zděnou garáž s výrazně nižší cenou než u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 nepotřebujete stavební povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Frýdek-Místek
25. 6.
sobota
Plechové garáže - AKCE Plechové garáže - AKCE

Plechové garáže - od přímého výrobce. Ceny již od 8780 Kč. Akce na garáže 3x5m - 16.900 Kč. Sestavení zdarma, po celé České republice! Kompletní nabídka na webu http://www.bomstal.eu Prodáváme také skladové mont. haly.

8.780,-
Děčín
25. 6.
sobota
Montované modulární haly Montované modulární haly

Nově od firmy Bomstal. Modulární haly z oceli - výchozí míry: - délka: od 4,5 m do … (opakovatelnost modulu po 4,5 m), - rozpětí (šířka): od 7,5 m do 12,0 m, - výška (u hřebene střechy): od 5,5 m do 5,9 m. Haly jsou ve svém základním předpokladu určeny pro skladování ..

3.000,-
Český Krumlov
23. 6.
čtvrtek
Bydlení v rd se zahradou kousek od Prahy Bydlení v rd se zahradou kousek od Prahy

Nabízím bydlení v RD se zahradou kousek od Prahy. Samostatný pokoj jednolůžkový, plně zařízený, přípojka na internet, TV. K dispozici je vybavená kuchyň se spotřebiči a nádobím, koupelna se sušičkou a automatickou pračkou. Samostatné WC. Možnost relaxace na zahradě, ..

6.000,-
Nymburk
23. 6.
čtvrtek
Foto není k dispozici Stanování a kempování

Léto je tady a proto opět přijímáme objednávky pronájmů pozemků v krásných lesnatých oblastech Jihočeského kraje v Prácheňském regionu- kraji šumných rybníků či hlubokých lesů a to v okolí Blatné a na Písecku, pozemků s dobrým přístupem, především luk ( velmi ..

Cena dohodou
Blatná
18. 6.
sobota
Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž

Plech. garáž - přímý výrobce. Cena již od 8 780 Kč. Akce - garáže 300x500cm - 16.900 Kč. Stavba v ceně, po celé ČR! Kompletní nabídka zde: http://www.bomstal.eu Nabízíme i skladové mont. haly.

8.780,-
Česká Lípa
18. 6.
sobota
Foto není k dispozici Prodám domek vJasenné,okr.Náchod

Prodám domek špatný techn. stav ,vhodný i k demolici a na pozemku postavit noví dúm.V Jasenná ,7km od Jaroměře,15 km od HK,7km od Opočna,ve středu obce do 50 m je obecní úřad,pošta,škola,školka,2 potraviny,kadeřnictví,489m,autobus každou hodinu do Dobrušky a Jaroměř,cena ..

Cena dohodou
Jaroměř
14. 6.
út
Foto není k dispozici Stanování a kempování

Léto je tady a proto opět přijímáme objednávky pronájmů pozemků v krásných lesnatých oblastech Jihočeského kraje v Prácheňském regionu- kraji šumných rybníků či hlubokých lesů a to v okolí Blatné a na Písecku, pozemků s dobrým přístupem, především luk ( velmi ..

Cena dohodou
Blatná
12. 6.
neděle
Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR

Zde nabízíme jinou možnost pro zděnou garáž s výrazně nižší cenou než najdete u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou během jednoho dne. Do 25m2 není nutné st. povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Bruntál
11. 6.
sobota
Foto není k dispozici Koupím pozemek 1000 m2

Dobrý den, koupím pozemek o minimální výměře 1000 m2 do 1500m2. Nabízím za pozemek 500 000 Kč, platila bych ihned v hotovosti. Havířov a okolí ( Petřvald, Šenov, Frýdek-Místek, Nýdek.

500.000,-
Frýdek-Místek
11. 6.
sobota
AKCE na plechové garáže AKCE na plechové garáže

Plechové garáže od výrobce. Ceny již od 8 780 Kč. Akce na garáže 500x300cm - 16.900 Kč. Stavba zdarma, po celé ČR! Kompletní nabídka na webu http://www.bomstal.eu Zhotovujeme také skladové montované haly.

8.780,-
Blansko
11. 6.
sobota
Nabídka montovaných hal - ČR Nabídka montovaných hal - ČR

Nový produkt od firmy Bomstal. Modulární ocelové haly - základní míry: - délka: min 4,5 m do … (opakovatelnost modulu každých 4,5 m), - rozpětí (šířka): od 7,5 m do 12,0 m, - výška (hřeben střechy): od 5,5 m do 5,9 m. Haly jsou ve své základní myšlence určeny pro ..

3.000,-
Beroun

Stránka: 1 2 3 4 5 ...50

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Reality - prodej, koupě
Pronájmy
Sponzorované odkazy

Reklama


Zařiďte svému dítěti krásný dětský pokoj a vyberte nový dětský nábytek.
Dětské postele zde máme na výběr v různých velikostech a barevných odstínech.
(Vaše reklama zde)


© Inzerce.net - Inzerce realit zdarma
Nápověda - Podmínky - RSS