Garáže - inzerce
Garáže

Garáže na prodej, garáže - plechová garáž, betonová garáž - inzerce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Garáže, prodej, koupě


28. 2.
neděle
Omítnutá montovaná garáž - celá ČR Omítnutá montovaná garáž - celá ČR

Poskytneme Vám jinou možnost zděné garáže se zřetelně nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její případná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou do jednoho dne. Do 25m2 nepotřebujete stavební povolení. Jde o ..

55.000,-
Olomouc
25. 2.
čtvrtek
Plechová garáž - AKCE Plechová garáž - AKCE

V akci garáže 3x5m - 9950 Kč. Plechové garáže - od přímého výrobce. Instalace v ceně, po celé České republice! Aktuální nabídka na webu http://www.bomstal.eu Nabízíme také skladové mont. haly. Akce - příplatek na barevný akrylový plech - 10%. Jedinečná nabídka - ..

9.950,-
Olomouc
20. 2.
sobota
Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž

V akci garáže 300x500cm - 9950 Kč. Plech. garáže - výrobce. Montáž v ceně, po celé České republice! Kompletní nabídka na webu http://www.bomstal.eu Zhotovujeme i skladové montované haly. Jedinečná nabídka - příplatek na barevný akrylový plech pouze 10%. Jedinečná ..

9.950,-
Hradec Králové
15. 2.
pondělí
Kanadské dřevostavby-přímo od výrobce Kanadské dřevostavby-přímo od výrobce

DŘEVOSTAVBY/Chaty přímo od výrobce z Kanady. Nelson Homes Stavební balíčky jsou dodány až na místo stavby během 60 dní. Modely od 1 milionu do 20M. V různém stádiu kompletnosti. STAVTE SAMI - nebo pod našim vedením, s naší pomocí. Projekční práce / dokumentace od našich ..

1.000.000,-
Praha
10. 2.
středa
Omítnutá montovaná garáž - celá ČR Omítnutá montovaná garáž - celá ČR

Poskytneme Vám alternativu zděné garáže s extra nižší cenou než u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její případná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 není nutné st. povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Pardubice
9. 2.
úterý
Akce garáž 3x5 už za 9950 Kč Akce garáž 3x5 už za 9950 Kč

Akce - garáže 3x5m - 9950 Kč. Plech. garáže - přímý výrobce. Instalace v ceně, po celé ČR! Kompletní nabídka zde: http://www.bomstal.eu Zhotovujeme také skladové mont. haly. Akce - příplatek na barevný akrylový plech - 10%. Akce - plech hliníko-pozink za cenu pozinku - ..

9.950,-
Liberec
7. 2.
neděle
Inzerát Garáž Kralupy koupím sháním garáž Inzerát Garáž Kralupy koupím sháním garáž

Garáž Kralupy koupím garáž v Kralupech nad Vltavou nejlépe v Lobečku sháním garáž Lobeček, tel. 605 475 270

200.000,-
Mělník
4. 2.
čtvrtek
Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž

Akce - garáže 300x500cm - 9.950 Kč. Plech. garáže od výrobce. Montáž zdarma, po celé ČR! Aktuální nabídku najdete zde: http://www.bomstal.eu Prodáváme také skladové mont. haly. Akce - doplatek na barevný akrylový plech jen 10%. Jedinečná nabídka - plech hliníko-pozink v ..

9.950,-
Ústí nad Labem
28. 1.
čtvrtek
Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR

Poskytujeme alternativu zděné garáže s extra nižší cenou než najdete u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou do jednoho dne. Do 25m2 nepotřebujete st. povolení. Jedná se o celopozinkovanou garáž z ..

55.000,-
Jihlava
24. 1.
neděle
Montované plechové garáže - Celá ČR Montované plechové garáže - Celá ČR

V akci garáž 3x5m - 9950 Kč. Plech. garáže - od přímého výrobce. Montáž je bezplatná, po celé České republice! Aktuální nabídka na webu http://www.bomstal.eu Nabízíme i skladové mont. haly. Jedinečná nabídka - příplatek na barevný akrylový plech pouze 10%. Akce - ..

9.950,-
Karlovy Vary
19. 1.
úterý
Foto není k dispozici Výměna garážového stání ve dvojboxu

Vyměním pěkné garážové stání po rekonstrukci ve dvojboxu na adrese kpt. Nálepky 1977 (konečná trolejbusu č. 5, Pardubice Dukla-Nové Jesenčany) za stejné garážové stání nebo samostatnou garáž v Polabinách. V současnosti je garážové stání smluvně pronajímáno.

Cena dohodou
Pardubice
19. 1.
úterý
Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR

Poskytujeme jinou možnost zděné garáže s extra nižší cenou než je cena u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Brno
17. 1.
neděle
Foto není k dispozici Pronájem garáže

Nabízím dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže. Garáž je 18m2, elektrika, uzamykatelná hlavní brána. Nachází se v ul. V Ráji, vedle sportovní haly (křižovatka ul. V Ráji-Demokratické mládeže) Prosím nevolejte z RK. Dva nájmy předem.

2.000,-
Pardubice
8. 1.
pátek
Plechová garáž - AKCE Plechová garáž - AKCE

V akci garáž 3x5m - 9.950 Kč. Plech. garáže - od přímého výrobce. Montáž zdarma, po celé ČR! Kompletní nabídka na http://www.bomstal.eu Zhotovujeme také skladové montované haly. Akce - příplatek na barevný akrylový plech pouze 10%. Akce - plech hliníko-pozink za cenu ..

9.950,-
Praha
30.12.
středa
Omítnutá montovaná garáž - celá ČR Omítnutá montovaná garáž - celá ČR

Poskytneme Vám alternativu zděné garáže se zřetelně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou během jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jde o ..

55.000,-
Zlín

Stránka: 1 2 3 4 5

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Garáže

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Garáže.
Pro změnu inzertní rubriky z Garáže na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Garáže - inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS