Garáže - inzerce
Garáže

Garáže na prodej, garáže - plechová garáž, betonová garáž - inzerce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Garáže, prodej, koupě


19. 8.
sobota
Foto není k dispozici Pronájem garážového stání Barrandov

Pronajmu garážové stání za adresou Miloše Havla 1246/3.1500,-kč měsíčně. Vratná kauce 4000,-.Volný od 1.10.2023.

1.500,-
Praha
22. 7.
sobota
Montovaná garáž s omítkou - celá ČR Montovaná garáž s omítkou - celá ČR

Zde nabízíme alternativu pro zděnou garáž s výrazně nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou během jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jde o celopozinkovanou ..

55.000,-
Pelhřimov
9. 7.
neděle
Plechové garáže - AKCE Plechové garáže - AKCE

Plech. garáž - přímý výrobce. Cena již od 11600 Kč. Akce na garáž 5x3m - 15 200 Kč. Stavba bezplatně, po celé republice! Zhotovujeme také skladové montované haly. Kompletní nabídku najdete zde: http://www.bomstal.eu

11.600,-
Ostrava
1. 7.
sobota
Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR

Nabízíme jinou možnost zděné garáže s nápadně nižší cenou než je cena garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 není třeba stavební povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Olomouc
18. 6.
neděle
Montované garáže - omítka Montované garáže - omítka

Poskytujeme alternativu zděné garáže s výrazně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její možná přemístitelnost a to, že ji můžete mít postavenou během jednoho dne. Do 25m2 není třeba stavební povolení. Jde o celopozinkovanou ..

55.000,-
Most
11. 6.
neděle
Plechová garáž - AKCE - doprava a montáž zdarma Plechová garáž - AKCE - doprava a montáž zdarma

Plechové garáže - od přímého výrobce. Cena již od 11600 Kč. Akce na garáže 5x3m - 15.200 Kč. Montáž zdarma, po celé ČR! Nabízíme i skladové montované haly. Aktuální nabídka zde: http://www.bomstal.eu

11.600,-
Mělník
28. 5.
neděle
Montované garáže s omítkou Montované garáže s omítkou

Poskytujeme jinou možnost pro zděnou garáž s nápadně nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou do jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Litoměřice
17. 5.
středa
Montovaná garáž s omítkou - celá ČR Montovaná garáž s omítkou - celá ČR

Zde nabízíme jinou možnost zděné garáže se zřetelně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít stavební povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Kolín
6. 5.
sobota
Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž

Plech. garáže od výrobce. Ceny již od 11600 Kč. Akce na garáže 5x3m - 15 200 Kč. Montáž zdarma, po celé ČR! Prodáváme i skladové mont. haly. Kompletní nabídka zde: http://www.bomstal.eu

11.600,-
Kladno
29. 4.
sobota
Omítnutá montovaná garáž - celá ČR Omítnutá montovaná garáž - celá ČR

Poskytneme Vám jinou možnost pro zděnou garáž s nápadně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou během jednoho dne. Do 25m2 nepotřebujete stavební povolení. Jde o ..

55.000,-
Karlovy Vary
18. 4.
úterý
Montovaná garáž s omítkou - celá ČR Montovaná garáž s omítkou - celá ČR

U nás najdete alternativu zděné garáže se zřetelně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou během jednoho dne. Do 25m2 nepotřebujete stavební povolení. Jde o ..

55.000,-
Jeseník
7. 4.
pátek
Foto není k dispozici Koupím garáž v Tišnově

Koupím garáž v Tišnově v okolí ulice Halasova, T: 603420867

Cena dohodou
Tišnov
29. 3.
středa
Omítnutá montovaná garáž - celá ČR Omítnutá montovaná garáž - celá ČR

U nás najdete jinou možnost zděné garáže s nápadně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a to, že ji můžete mít postavenou do jednoho dne. Do 25m2 není nutné stavební povolení. Jedná se o ..

55.000,-
Cheb
12. 3.
neděle
Montovaná garáž s omítkou - celá ČR Montovaná garáž s omítkou - celá ČR

Zde nabízíme alternativu zděné garáže s extra nižší cenou než je cena u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její možná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou během jednoho dne. Do 25m2 není třeba st. povolení. Jde o celopozinkovanou garáž z ..

55.000,-
Frýdek-Místek
5. 3.
neděle
Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž

Plechová garáž od výrobce. Ceny od 14 000 Kč. Akce na garáž 5x3m - 16.000 Kč. Umístění v ceně, po celé České republice! Najdete u nás i skladové montované haly. Aktuální nabídka na http://www.bomstal.eu

14.000,-
Děčín

Stránka: 1 2 3 4 5 ...8

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Garáže

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Garáže.
Pro změnu inzertní rubriky z Garáže na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Garáže - inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS