Novostavby
Novostavby

Novostavby - inzerce, prodej. Novostavba na prodej.


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Novostavby


2. 1.
pondělí
Modulové dřevostavby všech velikostí Modulové dřevostavby všech velikostí

Nabízíme Vám modulové dřevostavby a domy, jako rychlou možnost bydlení, s nízkými provozními náklady!! Naše modulové domy, jsou kompletně zateplené a plně připravené,...(vč.obkladů, dlažeb, podlahy, koupelna, fasáda,okna,atd.) Naše domy, lze realizovat jako rychlejší ..

Cena v textu
Praha
25.10.
úterý
Foto není k dispozici Prodej novostavby v Bystřici ,okres Frýdek-Místek

Dovolujeme si Vám nabídnout dvougenerační , luxusní dům v atraktivní lokalitě Bystřice. Novostavba z roku 2018 má dispozici dvě bytové jednotky 3 + KK a 4 + KK , užitnou plochou 200m2, pozemek má 440 m2. Zateplená novostavba je dispozičně řešena jako dvě samostatné bytové ..

7.990.000,-
Ostrava
7. 9.
středa
Panorama View Panorama View

Novinka v naši nabidce - zajímavá investiční příležitost do nemovitosti u Rudého moře - Egypt - Sahl Hasheesh Rezort ve výstavbě dokončení 4/2024 Apartmany od velikosti 50m cena od 1.240.000 EGP (64.590 usd) S možnosti splátek až na 6 let S vlastní písečnou plazi Pro více ..

64.590 $
Zahraničí
26. 1.
úterý
Foto není k dispozici ECO DŘEVOSTAVBA

Společnost ECO DŘEVOSTAVBA nabízí energeticky úsporné domy, se kterými můžete ušetřit až desetitisíce ročně! Námi dodávané domy jsou montovány z různých variant panelů s nosnou dřevěnou konstrukcí. Panely opouští výrobní halu s již osazenými okny a vchodovými ..

Cena dohodou
Ústí nad Labem
Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Novostavby

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Novostavby.
Pro změnu inzertní rubriky z Novostavby na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Novostavba, novostavby
Nápověda - Podmínky - RSS