Prodejny, restaurace , provozovny
Provozovny, obchody

Inzerce nebytových prostor, prodej provozoven, prodejny a restaurace na prodej, poptávky


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Provozovny, obchody - inzerce


27. 5.
pátek
Foto není k dispozici Pronájem nebytového prostoru zdarma

Pronajmu nebytový prostor 27m2 s lodžií v nejlidnatější části Ostrava jih které fungovalo jako úspěšné květinářství. Nebytový prostor se nachází v přízemí panelového domu .Má vlastní vchod a velký prosklený výklad. V blízkosti je velké parkoviště a řada ..

Cena dohodou
Ostrava
8. 5.
neděle
Foto není k dispozici Pronájem nebytových prostor

Nabízím k pronájmu nebytový prostor na náměstí v Novém Strašecí , na velmi frekventovaném místě, o velikosti 26 m2 , půdorys dvou místností za sebou . Prostor je vhodný například pro kancelář realitní společnosti , pojišťovny ale i další služby , nebo menší ..

6.000,-
Rakovník
14. 2.
pondělí
Pronájem – nebytové prostory – Tanvaldský Špičák - Pronájem – nebytové prostory – Tanvaldský Špičák -

Pronajmu nebytové prostory v zimním středisku Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách č.p. 78. Nebytové prostory se nacházejí přímo u parkoviště dolní stanice lanovky v přízemí novostavby bytového domu, celková výměra cca 40 m2. Nyní využívaný jako ..

10.000,-
Jablonec nad Nisou
27. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pronájem zubní ordinace - Liberec

Zubní ordinaci ve zdravotním středisku v Liberci - Ruprechticích pronajme majitel. Tel. 603 903 238, email. Facir@seznam.cz

Cena dohodou
Liberec
6. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pronájem neb.prostor

Pronajmu dvě místnosti 45m se soc.zařízením a předzahrádkou.Výpadovka na Přelouč,odstavný pruh.Voda a topení v ceně.Volný od unora,k vidění ihned.

8.000,-
Pardubice
24. 7.
sobota
Foto není k dispozici Pronájem nebytových prostor 150 m2 + podkrovní byt

Pronajmeme zajímavé obchodně - výrobní prostory v samostatném přízemním objektu pro komerční účely v blízkosti výpadovky směr Č.B./Týn nad Vltavou. Prostory vhodné jako vzorkovna, výrobna, prodejna. Zastavěná plocha je 150 m2. Objekt sestává z hlavního prostoru – 55 m2, ..

Cena dohodou
České Budějovice
8. 3.
pondělí
Pronájem komerční prostory a byt 2+1 Pronájem komerční prostory a byt 2+1

Nabízíme k pronájmu komerční prostory a byt 2+1 v Korycanech. Komerční prostory o výměře 97,9 m2 se nachází v přízemí a jsou vhodné k využití jako prodejna. Byt o výměře 59,3 m2 s dispozicí 2+1 se nachází v 1. patře. Byt má samostatný vchod. Obě jednotky jsou ..

Cena dohodou
Praha
21. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pronájem sběrných surovin dolní rožínka

Nabízíme k pronájmu dlouhodobě zavedené sběrné suroviny včetně povolení nakládání s odpady. Sběrné suroviny se nacházejí nedaleko města Žďár nad Sázavou. Celková roční kapacita odpadů provozovny:(CZJ00151 O odpady 17000,-t a CZJ00188 N odpady, autovraky 1000,0t). V areálu ..

35.000,-
Žďár nad Sázavou
8. 1.
pátek
Pronájem skladu 120m2 v přízemí Praha 9 Pronájem skladu 120m2 v přízemí Praha 9

Pronájem skladu Praha 9, 120m2 v přízemí, jedna velká místnost, vstupní vrata 250 x 228 cm na dálkové ovládání, výška skladu 310 - 410 cm, areál přístupný 24 hod, na noc se zavírá, ovládání brány do areálu pomocí mobilu, funkční alarm s možností připojení na pult ( za ..

15.600,-
Praha
4. 1.
pondělí
Komerční prostory Ostrava Mariánské hory Komerční prostory Ostrava Mariánské hory

Nabízím k pronájmu atraktivní dvoupatrový dům v Ostravě ve frekventované městské části Mariánské hory. Dům má samostatný vjezd z ulice Tovární, druhý vchod do areálu je možný z ulice 28. října, se skvělou dostupností MHD (50 m od zastávky Daliborova, tramvaj č. : 8, 4, ..

150,-
Ostrava
3. 1.
neděle
Foto není k dispozici Hledám obchodní prostor s výlohou

Hledám obchodní prostor s výlohou pro prodejnu hodinářství a klenotnictví (česká firma s tradicí).

Cena dohodou
Praha
30.11.
pondělí
Foto není k dispozici Prostory pedikúra,manikúra

Nabízíme pronájem nebytového prostoru pro pedikúru a manikúru. Kompletní vybavení na suchou a mokrou pedikúru, včetně sterilizátoru, také vybavení na manikúru. Podpora na FB, instagramu a webových stránkách. Nájemné 5000,-kč včetně energií. Po dobu lockdownu se nájemné ..

5.000,-
Olomouc
2.11.
pondělí
Foto není k dispozici Rekreační objekt, penzion, statek

Mladý pár hledá ke koupi nemovitost vhodnou k trvalému bydlení s možností podnikání (penzion, usedlost). Preferujeme oblast v okolí hor a podhůří. Za případný kontakt vedoucí ke koupi se odměníme. Děkujeme.

Cena dohodou
Liberec
9.10.
pátek
Levný pronájem komerčních prostor 4000 m Levný pronájem komerčních prostor 4000 m

Pronajmu komerční objekt 4. 000 m2, vhodný jako sklad, výroba, s luxusním bytem 6+1 a se správcem. Pozemek 2. 600 m2. Možno i částečně. Praha 35 minut po D4. Pronajmu velmi levně. RK nevolat.

Cena dohodou
Příbram
6.10.
úterý
Foto není k dispozici Koupíme penzion, statek, kemp

Mladý pár hledý ke koupi nemovitost vhodnou k trvalému bydlení a podnikání zároveň (penzion, statek, usedlost). Preferujeme hory, ale lokalita nerozhoduje. Za případný kontakt vedoucí ke koupi se odměníme! Cena do 7. 600. 000 Kč. Děkujeme.

Cena dohodou
Trutnov

Stránka: 1 2 3

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Prodejny, restaurace , provozovny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prodejny, restaurace , provozovny.
Pro změnu inzertní rubriky z Prodejny, restaurace , provozovny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Nebytové prostory - realitní inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS