Domy pronájem
Domy k pronájmu

Domy k pronájmu, pronájem rodinných domů - inzerce realit


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Domy - pronájem


22. 4.
čtvrtek
Foto není k dispozici Rodiný dum k pronájmu

Dobrý den scháním pronájem rodiného domu s možností odkoupit formou pronájmu do výše 15000 až 20000 kč-měsíčně. Jsme čtyřčlená rodina z Kolína . Lokalita Kolín a okolí děkuji za případné nabídky Kalaš Pavel

Cena v textu
Kolín
1. 9.
úterý
Foto není k dispozici Hledám pronájem

Zdravý důchodce hledá levný pronájem skromného bydlení s nebytovým prostorem vhodným ke zřízení dílny. Všestranný řemeslník, rád vypomohu s údržbou domku i zahrady. Nejraději v okresech TR, JI, ZR

Cena dohodou
Třebíč
22. 5.
pátek
Pronájem rodinného domu Masečín Pronájem rodinného domu Masečín

Nabízím k pronájmu rodinný dům v Masečíně typu bungalov o velikosti 5 + 1 s užitnou plochou 140m 2 a zahradou cca. 800 m2. Nemovitost lze užívat i dvougeneračně. Situačně - původní, zděná chata 1 + 1 s verandou a zádveřím, nová koupelna s vanou , umyvadlem a toaletou. ..

20.000,-
Praha
23. 4.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pronájem chalupy

Pronajmu chalupu v r. 2021 Plzeň-sever, 3x 2 lůžka, vetší kuchyně, sprcha, 2x WC, + 2 přistýlky, + 3x dětská postýlka, možná plus další 3x 2 lůžka + zastřešená terasa s kuchyňkou, jízda na koních, zdarma: půjčení 5 kol, 3 kánoí, zdarma sportovní sál - stolní tenis, ..

17.000,-
Plzeň
5. 4.
neděle
Foto není k dispozici Pronájem chaty Nový Jáchymov

Hledám pronájem chaty v Novém Jáchymově nebo Nižboru na Berounsku v období duben/květen - září/říjen. Cena dohodou.

Cena dohodou
Beroun
27. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Hotovost ihned za váš dům v okolí Prahy

Nutně hledám dům k bydlení i ve špatném stavu v okolí Prahy, Dluhy a právní vady nevadí. Zaplatím hotově.

Cena dohodou
Praha
23. 1.
čtvrtek
Dlouhodobý pronájem rodinného domu v Masečíně Dlouhodobý pronájem rodinného domu v Masečíně

Nabízím k pronájmu rodinný dům v Masečíně typu bungalov o velikosti 5 + 1 s užitnou plochou 140m 2 a zahradou cca. 800 m2. Nemovitost lze užívat i dvougeneračně. Situačně - původní, zděná chata 1 + 1 s verandou a zádveřím, nová koupelna s vanou , umyvadlem a toaletou. ..

20.000,-
Praha
3. 1.
pátek
Foto není k dispozici Hledáme bydlení

HLEDÁME BYDLENÍ Zdravím :-) hledáme bydlení v menším RD, chatce,…v Pohořelicích a blízkém okolí. Nemáme velké nároky, stačí základ. Možná výpomoc. Bezproblémový, spolehlivý pár pracující v Pohořelicích. Prosím nabídněte cokoliv, budeme velice vděční za ..

Cena dohodou
Brno
28.12.
sobota
Pronájem domku Pronájem domku

Nabízím dlouhodobý pronájem domku 2+1 kompletně vybavený v obci Vidče (4 km od Rožnova pod Radhoštěm). Vhodný také pro zaměstnance firem, např. stavební dělníky. Kapacita 5 osob. Cena: 5 osob - 180 kč os/noc, 4 osoby - 200 kč os/noc, 3 osoby - 220 kč os/noc, 2 osoby - 250 kč ..

Cena v textu
Valašské Meziříčí
13.12.
pátek
Pronájem domu v Masečíně Pronájem domu v Masečíně

Nabízím k pronájmu rodinný dům v Masešíně typu bungalov o velikosti 5 + 1 s užitnou plochou 140m 2 a zahradou cca. 800 m2. Nemovitost lze užívat i dvougeneračně. Situačně - původní, zděná chata 1 + 1 s verandou a zádveřím, nová koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou. ..

20.000,-
Praha
11.12.
středa
Pronájem rodinného domu Pronájem rodinného domu

Jedná se o ubytování v přízemí rodinného domu. Dům je nově zrekonstruovaný a kompletně vybavený. Má dva pokoje 4x5m a jeden pokoj 3x3m, WC, koupelna, spíž. Kuchyň kompletně vybavena. Rodinný dům je ve velmi dobrá dostupnosti do centra. Obchody Lídl a Penny asi 50 metrů a ..

140,-
Blansko
8.12.
neděle
Hledáme dům nebo vilu k pronájmu v Praze Hledáme dům nebo vilu k pronájmu v Praze

Vzdělávací středisko Podnikavá Evropa s. r. o. hledá v dlouhodobý pronájem dům nebo vilu v Praze pro ubytovaní skupiny zahraničních studentů. Preferujeme variantu pro ubytovaní 10 až 20 osob v jakékoli části Prahy od přímého majitele nebo realitní kancelaří bez provize. Vaši ..

Cena dohodou
Praha

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Domy pronájem

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Domy pronájem.
Pro změnu inzertní rubriky z Domy pronájem na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Pronájem domu
Nápověda - Podmínky - RSS